konpaksan makina;shrink makinası, vakumlama makinası, etiketleme makinası, sıvı dolum makinası, paketleme makinası, makina sanayii, paketleme, konya paketleme, shrink konya, makina imalatı

 

                 

 

un dolum makinası

Teknik Özellikler

Elek.Beslemesi

kw

4

Elek.Girişi

wolt

380

Kapasite

Ton

8

Gramaj

kg

1-10

En

mm

800

Boy

mm

900

Yükseklik

mm

3100

Ağırlık

kg

450

Yerleşim Alan

m2

1

 

 

Un dolum

Genel Tanım: Un, İrmik, vb. ince ve kaba tozlu mamullerin votumeink (hacimsel) olarak hassas bîr şekıKfe dolum yapmaktadır. Hızlı vo hassas voKimetnk dolum için: Sağlam konlrülısiyon yapısı. güçlü sürücüleri, geniş ürün haznesi, özel dozajiama vidası ve hassas kontrol ünitelerini kapsamaktadır.

Makine hassasiyeti: Tanımı mümkün ürünler için gıda tüzüğüne uygun toleranslar daiminde tartım yapmaya ayarlanabilmektedir. Makinenin tartım işlemi makına operatörünün paketi hazırlayıp dolum ağzına tuttuktan sonra ayak pedalına basarak dolumu gerçekleştirmekledir.

Çalışma Sistemi: Belirleyen kapasilif switchlerle sağlanr ladır. Ürün (artma işlemi, redüktör tahrikli bir karıştırıcı ve dozaj vidası yardımıyla gerçekleşmektedir. Redüktör tahrikli karıştırıcı, ürünü harmanlar, elektronik kontrollü dozaj vidası ise özel bir motor tahriki ile verilen zaman içerisinde çalışıp durarak mamulün nem veya kabalık. incelik gibi özelliklerinden dolayı oluşan hacimsel değişimi kolaylıkla kontrol edebilir.